Jakkolwiek wielki nie byłby problem, to Bóg jest większy i jeżeli tylko my mamy wystarczająco dużo determinacji do tego, żeby powiedzieć Bogu „tak”, to Bóg jest w stanie w swoim czasie wszystko zmienić. — Maciek

Czytelnia

Książki

prosta-metoda-jak-skutecznie-rzucic-palenie-b-iext6991613

Autor: Allen Carr

Tytuł: Prosta metoda: Jak skutecznie rzucić palenie.

 

?Prosta metoda jak skutecznie rzucić palenie? Allena Carra to książka, która skutecznie pomaga w rozstaniu się z nałogiem nikotynowym – bez bólu, żalu i poczucia straty – usuwa psychiczną potrzebę palenia. Prezentuje wyjątkowo prosty sposób skończenia z nałogiem, który wymaga jedynie zastosowania się do kilku wskazówek. Osoby na całym świecie, które rzuciły palenie wyłącznie po przeczytaniu książki deklarują, że są szczęśliwe, że wreszcie i na zawsze odzyskały wolność

————————————————————————————————————————————–

 

 

Smoking-Sucks-Palenie-jest-do-kitu_Robin-Hayley-Allen-Carr,images_product,25,978-83-926159-0-3

 

 

Autor: Allan Carr

TYtuł: Palenie jest do kitu

 

W ?Smoking sucks – palenie jest do kitu!? ? autorzy, Allen Carr i Robin Hayley, pokazują, jak zastosować odnoszącą tak fenomenalne sukcesy metodę Easyway w walce z paleniem wśród najmłodszych. Skupiają się na dwóch kwestiach: powstrzymaniu dzieci przed sięgnięciem po papierosy, a także przekonaniu tych już palących, aby z tym skończyli. Nasze dzieci są celem jednej z najbardziej bezwzględnych i najlepiej opłacanych machin marketingowych na świecie. Koncerny tytoniowe werbują  najmłodszych, stosując przemyślne chwyty marketingowe i reklamowe. Potrzebują ich, bo to oni mają każdego roku zastąpić 110 tysięcy ich klientów – tylu z nich w samej tylko Wielkiej Brytanii zabija rocznie ich produkt. Wskaźniki w Polsce są zapewne podobne. Najlepszy sposób na zapewnienie naszym dzieciom zdrowia i dobrego samopoczucia, to pomóc im dostrzec i zrozumieć absurdalność palenia. ?Smoking sucks ? palenie jest do kitu!? to zestaw ? poradnik dla rodziców i komiks dla dzieci, który pomoże przygotować je do sytuacji, w której ktoś (a to stanie się na pewno) poczęstuje je papierosem, będzie wręcz namawiał, a nawet uzależniał swoją sympatię czy uznanie od zapalenia przez dziecko papierosa. Ta książeczka to wyjątkowa pomoc dla rodziców i nauczycieli, zawierająca porady specjalistów na temat tego, jak zniechęcić młodych ludzi do palenia w odpowiednim momencie, kiedy dorośli ? rodzice i nauczyciele ? są jeszcze dla nich oczywistym autorytetem. ?Smoking sucks ? palenie jest do kitu!? wyjaśnia, dlaczego powszechnie znane sposoby zawodzą, a jednocześnie przedstawia taki, który naprawdę działa.Metoda Allena Carra pomogła wielu milionom ludzi na całym świecie rzucić palenie.Jego książka ?Prosta metoda jak skutecznie rzucić palenie? jest światowym bestsellerem, który został przetłumaczony na ponad dwadzieścia języków i sprzedany w ponad 11milionach egzemplarzy. Żadna inna książka o wychodzeniu z nałogu nie odniosła jeszcze tak oszałamiającego sukcesu.Książeczka ?Smoking sucks – palenie jest do kitu!?  – oparta na wyjątkowej metodzie Easyway Allena Carra – jest wydawnictwem edukacyjnym, dzięki któremu dzieci mogą być zdrowe i wolne od palenia.

 

————————————————————————————————————————————–

 

prosta-metoda-jak-skutecznie-rzucic-palenie-dla-kobiet-b-iext2752984

Autor: Allen CARR

Tytuł: Prosta medota jak skutecznie rzucić palenie

 

Jest to książka, którą Allen Carr adresuje specjalnie do kobiet. Choć jest przekonany i twierdzi, że jego metoda jest uniwersalna i może być skuteczna dla każdego palacza, niezależnie od płci, to jednak dostrzega pewne szczególne aspekty, istotnie wyróżniające kobiety. Allen Carr zwraca m.in. uwagę, że kobiety w większym niż mężczyźni stopniu obawiają się odstawienia papierosów, odczuwają silniejszy lęk przed ich utratą, ponieważ w ich odczuciu, papierosy to jeden z elementów gwarantujących im poczucie bezpieczeństwa. To stały, niezmienny element i życiowy punkt odniesienia. Podejście kobiet do palenia i papierosów ma także charakter bardziej emocjonalny. Palenie to, jak sądzą, element ich osobowości. Metoda Allena Carra jest genialna, a zarazem unikalna, ponieważ koncentruje się na prawdziwych powodach, dla których palimy i mitach związanych z paleniem tytoniu, obalając je, jeden po drugim. Próżno szukać w niej informacji, dlaczego nie powinno się palić ? każdy palacz wie, że palenie papierosów jest szkodliwe i rujnuje go finansowo. Książka pokazuje czytelnikowi, dlaczego, mimo tej świadomości, nie może pozbyć się nałogu, rozszyfrowuje, na czym polega tzw. pułapka nikotynowa.

————————————————————————————————————————————–

 

jak-nie-przytyc-po-rzuceniu-palenia-b-iext22387025

Autorzy: Dagnam Von Cramm, Jenny Levie

Tytuł: Jak nie przytyć po rzuceniu palenia

 

*Test: Która z metod walki z nałogiem jest dla Ciebie odpowiednia?
* Wyłącznie tu: Dieta czterotygodniowa z programem spalania tłuszczu
* Dodatkowo: Osiem złotych zasad utrzymywania prawidłowej wagi ciała.

Jak rzucić palenie i zachować przy tym doskonałą figurę? Wreszcie znaleziono wyjście z tej pułapki! Autorki opracowały pionierską koncepcję indywidualnej metody rzucenia palenia połączonej ze skuteczną dietą dla świeżo upieczonych abstynentów nikotynowych. Opisane tu zasady za pomagają uniknąć powrotu do nałogu i zachować figurę ? między innymi dzięki programowi prostych ąwiczeń ruchowych, które możesz wykonywać przy krześle lub w ogrodzie. Sprawdź, jak możesz sobie pomóc także za pomocą medytacji i ąwiczeń oddechowych!”

 

 

————————————————————————————————————————————–

 

Rzucic-palenie-52-wspaniale-pomysly_Peter-Cross,images_big,15,978-83-7510-082-2

 

 

Autor: Peter Cross

Tytuł: Rzucić palenie.

 

Masz dość wydatków na papierosy, uporczywego kaszlu i skarg najbliższych, a brak ci siły, żeby zerwać z nałogiem? Przeczytałeś mnóstwo poradników, rozmawiałeś ze specjalistami, jednym słowem ? próbowałeś prawie wszystkiego, ale nadal palisz? Nasi autorzy mają dla ciebie realistyczne i skuteczne rady: – jak stworzyć własny, niepowtarzalny zestaw technik rzucania palenia; – w jaki sposób zredukować napięcie związane z odstawieniem papierosów; – co zrobić, żeby nie wrócić do nałogu. Niektóre pomysły w tej książce są zabawne, inne trochę ekscentryczne, ale wszystkie mogą sprawić, że staniesz się zdrowszy, sprawniejszy, bogatszy i… bardziej seksowny niż do tej pory. Wykorzystaj jeden z naszych pomysłów… Pamietaj: jeden dobry pomysł może zmienić twoje życie.

 

————————————————————————————————————————————–